Anasayfa

Yeni Şafak'in iddiası yalan çıktı! Şahin evli ve çocuk sahibi mi? Açıklıyoruz!

Anasayfa | Gündem | Yeni Şafak'in iddiası yalan çıktı! Şahin evli ve çocuk sahibi mi? Açıklıyoruz!
Yeni Şafak'in iddiası yalan çıktı! Şahin evli ve çocuk sahibi mi? Açıklıyoruz!

MEDYAGÜNDEM/ÖZEL HABER- Sabah Gazetesi bir büyük gazetecilik başarısına daha imza attı. 28 Şubat sürecinin en kilit ismi Fadime Şahin 13 yıl sonra Sabah Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek tarafından ortaya çıkarıldı.

Fadime Şahin konuşmadı ama attığı her adım ve hayatının her detayı titiz bir sorgulamayla ilk kez gündeme getirildi. Sabah bugün Fadime Şahin’in fotoğraflarını yayınladı. 3 gün sürecek dizi haberde Şahin’le ilgili bilinmeyen çok önemli belgelerin de gün yüzüne çıkarılacağı öğrenildi.

MEDYAGÜNDEM’in elde ettiği bilgilere göre yarından itibaren Fadime Şahin’in hayatının tüm detayları belgeleriyle ortaya konacak.

Ancak Sabah’ın ilk kez fotoğraflarını yayınladığı Fadime Şahin’le ilgili bugün Yeni Şafak’ta da bir haber vardı. Yeni Şafak Fadime Şahin’in yaşadığı evi görüntülediğini iddia ediyordu. Bir de Şahin’in evli ve çocuk sahibi olduğu ayrıntısına yer verilmişti. Yeni Şafak Sabah’ın dünkü anonsundan sonra alelacele bir çalışmayla belli ki büyük gazetecilik başarısına ortak olmak istemişti. Ama Yeni Şafak’ın bugünkü haberinin gerçek olmadığı öğrenildi.

MEDYAGÜNDEM Sabah’ın yarından itibaren Fadime Şahin’le ilgili yayınlayacağı yeni detaylara da ulaştı. Buna göre Fadime Şahin evli değil. Daha doğrusu boşanmış. Ve hiç çocuğu da yok.

Yeni Şafak’ın yaşadığını iddia ettiği Bahçelievler’deki ev ise Fadime Şahin’in annesine ait. Yani Şahin orada yaşamıyor. O evde çocuklar var ama Yeni Şafak’ın iddia ettiği gibi onlar Fadime Şahin’e ait değil. Şahin’in yeğenleri…

Sabah yarından itibaren Fadime Şahin’in eski eşinden ölen babasına kadar tüm ayrıntıları belgeleriyle açıklayacak.

Bu arada MEDYAGÜNDEM bir detayı daha açıklıyor. Fadime Şahin Türk medyasının uzun süredir takibindeydi. Gazete Habertürk annesinin yaşadığı Bahçelievler’deki evi bile bulmuş ama Şahin’i görüntülemeyi başaramamıştı.

Bu başarıya aylarca süren sıcak takip sonrası Abdurrahman Şimşek imza attı. Cem Uzan’ı ilk kez Fransa’da görüntüleyen Şimşek Fadime Şahin dosyasıyla da büyük bir gazetecilik başarısı gösterdi.

Sabah’ın müthiş gazeteciliğine bugün Yeni Şafak’ın “haber kurnazlığı” ile ortak olma uyanıklığı hiç şık olmadı. Çünkü haberleri de Sabah’ın ortaya koyacağı belgelerle yalanlanmış olacak.

 

 

   • email Arkadaşına gönder
  • print Sayfayı yazdır
  • Plain text Düz metin
Etiketler
Bu yazı için etiket yok
Bu yazıyı oyla
5.00